• Ukrainian
  • English
  • Russian

 
На стартову
Вартість створення сайту
Новини
Відгуки клієнтів
Портфоліо
Послуги
Хостинг
Корисна інформація
Глосарій IT
Партнерська програма
Контакти
Пошук
Партнери
Мапа сайту
 
Партнерські програми Надрукувати Надіслати ел. поштою
Програма 1: "Ви — представник рекламного агентства"

Нашим клієнтам, як правило, окрім створення сайтів, їх розкручування і супроводу потрібні послуги з виготовлення і розміщення зовнішньої реклами, поліграфії, сувенірної продукції і т.д.
Якщо Ви представляєте рекламне агентство, яке займається оффлайновим рекламним бізнесом, здатним задовольнити комплексні потреби наших клієнтів, ми будемо ради рекомендувати Ваші послуги нашим клієнтам за комісійну винагороду у розмірі 10%* від суми замовлення.
З іншого боку, Ваші клієнти, напевно, зацікавлені у формуванні успішного іміджу в Інтернет, рекламних інтернет-кампаніях, он-лайн заходах і т.д. — тобто наших послугах. В цьому випадку, ми готові виплачувати Вашій компанії комісійну винагороду розмірі 10%* від суми замовлення кожного клієнта, що скористався нашими послугами з Вашої рекомендації.


Програма 2: "Вашим знайомим і партнерам потрібні наші послуги"

Якщо Ви — фізична або юридична особа, і Вашим знайомим або партнерам по бізнесу потрібні послуги нашої компанії із створення, оптимізації, просування інтернет-сайтів і реклами в Інтернеті, підпишіть з нами партнерську угоду і одержуйте комісійну винагороду (10%*) від суми замовлення кожного клієнта, що скористався нашими послугами з Вашої рекомендації.
З іншого боку, ми готові розглянути область Вашої діяльності і, якщо вона відповідає нашому профілю, пропонувати Ваші послуги своїм клієнтам за комісійну винагороду в розмірі не менше 10%*.


Програма 3: "Ви — випадковий відвідувач нашого сайту"

Якщо Ви — випадковий відвідувач, що володіє талантом підприємця, пропонуємо Вам спробувати свої сили в пошуку нових клієнтів для нашої компанії. З суми кожного замовлення, зробленого клієнтом, що прийшов по Вашій рекомендації, Ви одержуєте комісійну винагороду у розмірі 10%*.Якщо Вас зацікавили наші пропозиції або Ви пропонуєте альтернативні партнерські програми, ми готові обговорити конкретні умови співпраці.


З усіх питань звертатися по телефону: (044) 332-43-89 або на e-mail: Ця адреса ел. пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Яваскрипт.

*Відсоток комісійної винагороди залежить від об'єму замовлення і терміну партнерської співпраці і може змінюватися від 10% до 15%.
 
 
   
Рейтинг на portal.lg.ua
Рейтинг сайтов RATED.RU


Рейтинг Досок Объявлений

META-Ukraine

Украинский портАл

   

Copyright 2002 - 2019 © КВД ІТ «Планета-плюс»

Разробка сайтів в Києві | Розробка сайтів в Луганську Розробка сайтів у Харкові | Розробка сайтів у Львові | Розробка сайтів у Донецьку|